Galerie

zde si můžete prohlédnout ukázky mojí práce

OKNA A DVEŘE

Mnoho lidí si myslí, že pokud mají doma nová plastová okna, nemusí se o ně s výjimkou běžného umytí starat. Není to tak docela pravda, pokud chceme, aby dveře a okna dobře a dlouho sloužila, měli bychom jim věnovat trochu více pozornosti. Snadné ovládání oken a dveří zajišťuje celoobvodové kování. Jeho pohyblivé části se doporučují minimálně jednou ročně promazat nejlépe řídkým olejem. Z mé šestileté praxe z montáží plastových oken a dveří Vám nabízím seřízení oken a dveří, montáž žaluzií, sítí proti hmyzu, dodatečných zámků na okna a jiných doplňků či výrobků.

K dlouhodobě bezproblémovému fungování plastových oken (i dřevěných) je nezbytný jejich pravidelná údržba. Vlivem každodenního používání dochází k zatížení všech pohyblivých částí kování- otevírání, zavírání nebo použití mikroventilace. Sami výrobci udávají lhůtu pro promazání kování minimálně 12 měsíců bez rozdílu použitých profilů. Dalším krokem je kontrola těsnění mezi křídlem a rámem okna. Běžné odstranění nečistot z povrchu těsnění na rámu i na křídle, které je vhodné provádět zejména před začátkem zimního období, zvládnete sami. Stejně jednoduché, ale podstatné, je ošetření těsnění silikonovým olejem. Tento typ údržby zvyšuje životnost těsnění a je dobré jej provádět i dvakrát ročně. Pokud zjistíte, že je těsnění poškozeno, objednávku a výměnu zajistěte přímo u výrobce oken. Z mé šestileté praxe z montáží plastových oken a dveří Vám nabízím seřízení oken a dveří, montáž žaluzií a sítí proti hmyzu.

Okna a dveře - servis + doplňky

ZÁMEČNICTVÍ


Obsah zámečnických prací je široký a jen namátkou zde uvedu několik prací, které Vám mohu nabídnout: svářečské práce elektrickým obloukem, svářečské práce CO agregátem, vstřelovací práce, výměna zámků, výměna vložek zámků, vyndání zlomených klíčů či předmětů z vložek, otevírání zabouchlých dveří, oprava pantů, montáž a servis samozavíračů, montáž stavěčů dveří, montáž kování, montáž kukátek, montáž bezpečnostních řetízků, výroba poklopů, výroba kovových rámů, výroba plotových polí, výroba a oprava vchodových branek, výroba vjezdových bran, výroba otevíratelných mříží, výroba pevných mříží, výroba zábradlí, dodatečná montáž pohonů a další práce dle přání zákazníka. Cena práce se liší dle náročnosti na výrobu či opravu, prosím využijte mailového kontaktu a nechte si vypracovat cenovou nabídku.

Ocelové konstrukce

Ploty a zábradlí

Brány a vrata

Vchodové branky

Křídlové brány

Pojezdové brány

Samonosné brány

Dělící stěny a paravany

Mříže